| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Verrekijker met een vergrotingsfunctie tot 32 keer. Gemakkelijk inzoomen van de standaardinstelling tot de maximale vergrotingsfactor. Dit is een veelgeprezen verrekijker met een zoomfunctie waarmee u objecten in de door u gewenste omvang kunt waarnemen. De Verrekijker is vooral ontwikkeld voor gebruik buitenshuis.
PFM-coating (Perfect Fully Multi-coat). Een meervoudige coating wordt aangebracht op het gehele oppervlak (prisma en oculair) van het prisma en het objectief, hetgeen het mogelijk maakt om een uitmuntend contrast te realiseren.
Buitenkant is van polymeer met elastomeer. Dit ligt niet alleen fijn in de hand, maar is ook zeer goed bestand tegen schokken.
Porro-prisma's met een uitstekende verhouding tussen prijs en kwaliteit.
De verrekijker kan met de aanwezige 1\4" schroefdraad worden bevestigd aan een camerastatief met behulp van een adapter.
Levering
- Vixen Ascot 8-32x50 ZCF Zoom
- Strap
- Soft case
Specificatie Vixen Ascot 8-32x50 ZCF Zoom |
| Artikelnummer | *4412 |
| Fabrikant | Vixen |
| Artikel | Ascot 8-32x50 ZCF Zoom |
| Ontwerp | Porro Prisma |
| Serie | Ascot |
| Vergroting | 8 tot 32 keer |
| Frontlens | 50mm |
| Glasmateriaal | BaK4 |
| Exit pupil | 6,3 (8x) - 1,6 (32x) |
| Eye relief | 14,0 (8x) / 11,0 (32x) |
| Gezichtsveld 1000 m | 131m |
| Schijnbaar gezichtsveld | 66,5 |
| Lenscoatings (PFM) | Perfect Fully Multi-coating |
| Oculairdoppen | Roteerbaar |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Diopter-adjustment | Rechterkant |
| Interpupillaire afstand | 58-72mm |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Kortste scherpstelafstand | 19,5m |
| Gezichtsveld op 1000m | 73 (73 bij 8x / 35 bij 32x) |
| Lichtsterkte | 39,7 (39,7 bij 8x / 2,6 bij 32x) |
| Schemerfactor | 40 (20,0 bij 8x / 40,0 bij 32x) |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Lenskap | Ja |
| Oculairkappen | Ja |
| Statiefschroefdraad | Ja |
| Oppervlaktemateriaal | Rubberen bekleding |
| Afmetingen (LxB in mm) | 194 x 188 x 6,3 |
| Gewicht | 1025 gram |
| Kleur | Zwart |
| Draagriem | Ja |
| Transporttas | Ja |
| Geschikt voor | |
| Astronomie / observatie | Zeer goed |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Vixen Co. Ltd., 5-17-3 Higashi-Tokorozawa Tokorozawa-shi, 359-0021 Saitama, JP, www.vixen.co.jp |
| Verantwoordelijke persoon: | NIMAX GmbH Otto-Lilienthal-Str. 9 86899 Landsberg am Lech, DE, info@nimax.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |