| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Verrekijker voornamelijk voor gebruik buitenshuis ontworpen. Hij heeft de grootste helderheid van de hele Ascot-serie.
Uitstekend geschikt voor observatie en beveiliging van donkere objecten. Een heldere verrekijker die zijn kracht laat zien bij zonsondergang en slecht weer.
U kunt hem vol vertrouwen blijven gebruiken, zelfs als het opeens gaat regenen.
PFM-coating (Perfect Fully Multi-coat). Een meervoudige coating wordt aangebracht op het gehele oppervlak (prisma en oculair) van het prisma en het objectief, hetgeen het mogelijk maakt om een uitmuntend contrast te realiseren.
Ontwerp met oogafstand van 17 mm. Zelfs brildragers kunnen probleemloos de omgeving bekijken.
Kan met een simpele beweging worden uitgeklapt.
Buitenkant is van polymeer met elastomeer. Dit ligt niet alleen fijn in de hand, maar is ook zeer goed bestand tegen schokken.
Porro-prisma's met een uitstekende verhouding tussen prijs en kwaliteit.
De verrekijker kan met de aanwezige 1\4" schroefdraad worden bevestigd aan een camerastatief met behulp van een adapter.
Levering
- Vixen Ascot 10x50 ZCF
- Strap
- Soft case
Specificatie Vixen Ascot 10x50 ZCF Zoom |
| Artikelnummer | *4411 |
| Fabrikant | Vixen |
| Artikel | Ascot 10x50 ZCF Zoom |
| Ontwerp | Porro Prisma |
| Serie | Ascot |
| Vergroting | 10 |
| Frontlens | 50mm |
| Glasmateriaal | BaK4 |
| Exit pupil | 5mm |
| Eye relief | 18mm |
| Gezichtsveld 1000 m | 113m |
| Schijnbaar gezichtsveld (°) | 65 |
| Lenscoatings (PFM) | Perfect Fully Multi-coating |
| Oculairdoppen | Roteerbaar |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Diopter-adjustment | Rechterkant |
| Interpupillaire afstand | 59-72mm |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Kortste scherpstelafstand | 9m |
| Gezichtsveld op 1000m | 113 |
| Lichtsterkte | 25 |
| Schemerfactor | 22,4 |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Lenskap | Ja |
| Oculairkappen | Ja |
| Statiefschroefdraad | Ja |
| Oppervlaktemateriaal | Rubberen bekleding |
| Afmetingen (LxB in mm) | 170 x 188 x 63 |
| Gewicht | 1040 gram |
| Kleur | Zwart |
| Draagriem | Ja |
| Transporttas | Ja |
| Geschikt voor | |
| Astronomie | Goed |
| Observatie | Erg goed |
| Jacht | Erg goed |
| Vogelspotten | Redelijk |
| Watersport | Goed |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Vixen Co. Ltd., 5-17-3 Higashi-Tokorozawa Tokorozawa-shi, 359-0021 Saitama, JP, www.vixen.co.jp |
| Verantwoordelijke persoon: | NIMAX GmbH Otto-Lilienthal-Str. 9 86899 Landsberg am Lech, DE, info@nimax.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |