| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De degelijke en professionele monopod MP-364C van Leofoto is een carbon monopod voor zwaar werk.
Dit carbonstatief kan tot 20 kg dragen en heeft een bereik van 170 cm zonder hoofd. De monopod weegt slechts 584 gram en is 54,5 cm lang wanneer hij ingeschoven is.
Compact, sterk en een goede lengte van maximaal 170 cm om mee te werken: een ideale monopod voor serieuze natuur- en sportfotografen.
Met een verstelbare hoogte van 54,5 cm tot 170 cm en een maximaal draagvermogen van 20 kg is deze monopod bijzonder geschikt voor professionele fotografen en videografen die werken met zwaardere camera-apparatuur en accessoires.
Elk Leofoto-carbon monopod is vervaardigd uit tien lagen koolstofmateriaal. Het biedt een aanzienlijke stabiliteit met een gering eigen gewicht, evenals een uitstekende weerstand tegen corrosie.
- Versnelde hoogteverstelling: van 54,5 cm tot 170 cm, optimaal voor uiteenlopende opnamesituaties.
- Verhoogde laadcapaciteit: is in staat om apparatuur tot 20 kilogram veilig te ondersteunen.
- Vier segmenten: zorgt voor goede stabiliteit en makkelijke aanpassing met vier uitschuifbare delen en een korte transportlengte.
- Twistlock-vergrendeling: voor een efficiënte en veilige aanpassing van de hoogte.
- Waterdichte afsluiting van de draaivergrendeling.
- Roterende handstrap
- Handgreep van slip- en waterproof siliconen
- Met een gewicht van slechts 584 gram is het statief makkelijk te vervoeren en uitermate geschikt voor reisdoeleinden.
- Tevens wordt een praktische tas meegeleverd, die uitstekend geschikt is voor het vervoeren en beschermen van het statief.
Specificatie van de Leofoto MP-364C |
|
| Artikel | 70221 |
| Type statief | Foto- en video Monopod MP-364C |
| Aansluitdraad-statiefkop (inches) | 3/8" |
| Schroefdraad van camerahouder (inches) | 1/4" |
| Materiaal | Koolstof (10-laags) |
| Type vergrendeling | Twistlock |
| Basis | Rubberen voet |
| Afmetingen en gewicht | |
| Maximale hoogte | 170 cm |
| Transportlengte | 54,5 cm |
| Montageplaatdiameter | 54 mm |
| Aantal secties | 4 |
| Tubes diameter | 36/32/28/25mm |
| Gewicht | 584 gram |
| Maximaal belastbaar tot | 20 kg |
| Kleur | Zwart |
| Transporttas | Ja |
| Product- en veiligheidsinformatie: | |
| Fabrikant | Leofoto / Guangdong Laitu Imaging Technology Co., Ltd, verdieping 1-4, nr. 6 Weiye Rd Pingdong Industrial Zone, Sanxiang Town, Zhongshan City, Guangdong Povince, CN, www.leofoto.com |
| Verantwoordelijk persoon | Europe Gateway International B.V., Kraijenhoffstraat 137 A, 1018 RG Amsterdam, NL, info@euegi.nl |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |