| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De degelijke en professionele monopod MP-365C van Leofoto is een carbon monopod voor zwaar werk.
Dit carbonstatief kan tot 17 kg dragen en heeft een bereik van 175,5 cm zonder hoofd. De monopod weegt slechts 598 gram en is 49,5 cm lang wanneer hij ingeschoven is.
Compact, sterk en een goede lengte van maximaal 175,5 cm om mee te werken: een ideale monopod voor serieuze natuur- en sportfotografen.
Met een verstelbare hoogte van 49,5 cm tot 175,5 cm en een maximaal draagvermogen van 17 kg is deze monopod bijzonder geschikt voor professionele fotografen en videografen die werken met zwaardere camera-apparatuur en accessoires.
Elk Leofoto-carbon monopod is vervaardigd uit tien lagen koolstofmateriaal. Het biedt een aanzienlijke stabiliteit met een gering eigen gewicht, evenals een uitstekende weerstand tegen corrosie.
- Versnelde hoogteverstelling: van 49,5 cm tot 175,5 cm, optimaal voor uiteenlopende opnamesituaties.
- Verhoogde laadcapaciteit: is in staat om apparatuur tot 17 kilogram veilig te ondersteunen.
- Vier segmenten: zorgt voor goede stabiliteit en makkelijke aanpassing met vier uitschuifbare delen en een korte transportlengte.
- Twistlock-vergrendeling: voor een efficiënte en veilige aanpassing van de hoogte.
- Waterdichte afsluiting van de draaivergrendeling.
- Roterende handstrap
- Handgreep van slip- en waterproof siliconen
- Met een gewicht van slechts 598 gram is het statief makkelijk te vervoeren en uitermate geschikt voor reisdoeleinden.
- Tevens wordt een praktische tas meegeleverd, die uitstekend geschikt is voor het vervoeren en beschermen van het statief.
Specificatie van de Leofoto MP-365C |
|
| Artikel | 70220 |
| Type statief | Foto- en video Monopod MP-365C |
| Aansluitdraad-statiefkop (inches) | 3/8" |
| Schroefdraad van camerahouder (inches) | 1/4" |
| Materiaal | Koolstof (10-laags) |
| Type vergrendeling | Twistlock |
| Basis | Rubberen voet |
| Afmetingen en gewicht | |
| Maximale hoogte | 175,5 cm |
| Transportlengte | 49,5 cm |
| Montageplaatdiameter | 54 mm |
| Aantal secties | 5 |
| Tubes diameter | 36/32/28/25/22mm |
| Gewicht | 598 gram |
| Maximaal belastbaar tot | 17 kg |
| Kleur | Zwart |
| Transporttas | Ja |
| Product- en veiligheidsinformatie: | |
| Fabrikant | Leofoto / Guangdong Laitu Imaging Technology Co., Ltd, verdieping 1-4, nr. 6 Weiye Rd Pingdong Industrial Zone, Sanxiang Town, Zhongshan City, Guangdong Povince, CN, www.leofoto.com |
| Verantwoordelijk persoon | Europe Gateway International B.V., Kraijenhoffstraat 137 A, 1018 RG Amsterdam, NL, info@euegi.nl |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |