| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De zon is onze centrale ster, van waaruit we leven. Dat alleen al zou reden genoeg moeten zijn om het nog beter te observeren. Met de nieuwe Omegon-zonnefilters kunt u dat eenvoudig en vooral veilig doen, en ze zijn speciaal op uw telescoop afgestemd.
De voordelen:
- Direct aan te sluiten filter in geanodiseerde aluminium behuizing
- Filterfactor 100.000X
- Bevestiging zonder krassen – 3 aluminiumschroeven met kunststof punten
- Geschikt voor 144mm tot en met 168mm diameter
- De filterhouder kan worden losgeschroefd (vervanging beschadigde film)
Dan is het Omegon-zonnefilter de perfecte keuze voor u – deze wordt namelijk volledig gemonteerd geleverd in een geanodiseerde vatting van aluminium. Voor u betekent dit dat u het filter gewoon kunt bevestigen en onmiddellijk kunt observeren.
Dit filter is uitermate geschikt voor diegenen die zich bezighouden met het observeren van zonnevlekken en zonnevlammen. Indien men het oppervlak van de zon en de granulatie wenst te observeren. Maar het is ook geschikt voor een zonsverduistering. Het is fantastisch om te aanschouwen hoe de maan zich geleidelijk verder voor de zon positioneert.
Al deze zaken zijn zeer eenvoudig en geschikt voor bijna elke telescoop, aangezien deze zonnefilters beschikbaar zijn in diverse diameters.
Plaats het filter en observeer – het is werkelijk niet eenvoudiger. Met dit Helievo-filter kun je op een veilige wijze naar de zon kijken.
Gedeeltelijke zonsverduistering:
Zeer belangrijk: "Bescherm uw ogen"
Controleer voor de veiligheid het filter voordat u naar de zon gaat kijken op speldenprikken, krassen of scheurtjes. Beschadigde filters niet meer gebruiken om de zon te observeren. U moet dit controleren voordat u op de zon richt, om er zeker van te zijn dat het filter uw ogen en optische instrument beschermt.
Het niet controleren van de ongeschonden staat, volledige dekking en veilige bevestiging van het filter voor elk gebruik zal resulteren in blijvend letsel aan uw ogen. De gebruiker is zelf aansprakelijk voor schade aan personen of eigendommen als gevolg van het niet nakomen van de gebruikelijke zorgvuldigheid.
| Specificatie | |
| Artikelnummer | 86742 |
| Type | Zonnefilter |
| Serie | Helievo |
| Ontwerp | Wit licht |
| Geschikt voor buisdiameter | 144–168 mm |
| Vrije doorkijk | 152mm |
| Binnendiameter | 170mm |
| Buitendiameter | 190mm |
| Frame | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Product- en veiligheidsinformatie: | |
| Fabrikant | NIMAX GmbH Otto-Lilienthal-Str. 9 86899 Landsberg am Lech, DE, info@nimax.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |