| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De cirkel en rechte lijn zijn een belangrijk ontwerp van de hoop H8x25 WP Zwart. De verrekijker, uitgerust met een ED-lens, is vervaardigd met optica van de hoogste kwaliteit. Het compacte en verfijnde ontwerp met een robuuste uitstraling is geschikt voor elke gelegenheid, variërend van gebruik in het theater en in het stadscentrum tot buitentoepassingen.
ED (extra-low dispersion) glas wordt toegepast op de lens. Hierdoor worden opmerkelijke beeldprestaties bereikt, resulterend in scherpe beelden zonder chromatische aberratie over het gehele gezichtsveld.
Elk van de optische oppervlakken is multi-coated met Vixen beste antireflecterende coating. De prisma's zijn voorzien van een fasecoating om halo's te reduceren en de resolutie aanzienlijk te verbeteren.
Tevens werd er gebruikgemaakt van een sterk reflecterende coating op de spiegelende zijde van de prisma's. De drie verschillende coatings combineren op een zeer effectieve manier om strooilicht en lichtverlies te vermijden, wat resulteert in een uiterst helder en scherp beeld.
Het beschermt de oppervlakte van de externe optiek tegen verontreinigingen door vuil en olie- of vetafzettingen. Je kunt de lenzen gemakkelijk schoonmaken als ze vuil zijn met vingerafdrukken of stof.
De interne structuur van de verrekijker is gevuld met stikstofgas, wat voorkomt dat de optiek aan de binnenzijde beslaat. De verrekijker is geschikt voor gebruik in regenachtige of vochtige omstandigheden. Aarzel niet om deze verrekijker te gebruiken tijdens uw buitenactiviteiten.
De eenvoudige, elegante draagtas en de stoffen schouderband harmoniseren uitstekend met de kleur van de Hoop H8x25 WP. De moderne grijstint past perfect bij elke outfit.
Let op. De zwarte uitvoering heeft een langere levertijd.
Specificatie Vixen hoop H8x25 ED glas zwart |
|
| Artikelnummer | 82628 |
| Fabrikant | Vixen |
| Artikel | Hoop H8x25 ED glas Zwart |
| Ontwerp | Dakkant |
| Vergroting | 8x |
| Frontlens | 25mm ED glas |
| Type prisma's | Dakprisma's, BaK4 |
| Exit pupil | 3,1mm |
| Eye relief | 14,5mm |
| Gezichtsveld 1000 m | 110m |
| Schijnbaar gezichtsveld | 6,3° |
| Lenscoatings | Vlakke multi-coating, fasecoatings, diëlektrische coatings, Olie-afstotende coatings |
| Oculairdoppen | Roteerbaar |
| Diopter-adjustment | Rechterkant |
| Interpupillaire afstand | 56-71mm |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Kortste scherpstelafstand | 3m |
| Gezichtsveld op 1000m | 126m |
| Lichtsterkte | 9,6 |
| Schemerfactor | 14,1 |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Waterdicht | Stikstofgevuld |
| Behuizing | Aluminium |
| Afmetingen (LxWxH in mm | 107 x 113 x 39 |
| Gewicht | 340 gram |
| Kleur | Zwart |
| Draagriem | Ja |
| Transporttas | Ja |
| Geschikt voor | |
| Vogelspotten | Redelijk |
| Jacht | Niet aanbevolen |
| Reizen en sport | Erg goed |
| Theater | Erg goed |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Vixen Co. Ltd., 5-17-3 Higashi-Tokorozawa Tokorozawa-shi, 359-0021 Saitama, JP, www.vixen.co.jp |
| Verantwoordelijke persoon: | NIMAX GmbH Otto-Lilienthal-Str. 9 86899 Landsberg am Lech, DE, info@nimax.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |