| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Allround verrekijkers met aanpasbare vergroting voor elke waarneming. Vixen-zoomverrekijkers ondersteunen u op diverse locaties voor snelle en nauwkeurige waarnemingen. Het past perfect in je zak.
Licht van gewicht en compact:
Uitmuntende prestaties en voldoende lichtgewicht om overal mee naartoe te nemen. Het is de perfecte metgezel op reis.
Zoomverrekijker
Vergrotingen van 10 tot 30 keer zorgen ervoor dat je dicht bij de actie komt.
Porro-prisma's
Er wordt een mix van twee haakse prisma's toegepast. Deze verrekijkers beschikken over een robuuste constructie en leveren uitstekende prestaties in verhouding tot hun kostprijs.
Meervoudig gecoate objectieflenzen:
Door middel van meervoudig gecoate optiek dringt er meer licht door de verrekijker, terwijl schittering en reflecties worden geminimaliseerd.
Statiefadapter
Specificatie Vixen CF Zoom 10-30×21 |
|
| Artikelnummer | 5626 |
| Fabrikant | Vixen |
| Artikel | Verrekijker CF Zoom 10-30×21 |
| Ontwerp | Porro Prisma |
| Serie | Compact |
| Vergroting | 10 tot 30 keer |
| Frontlens | 21mm |
| Glasmateriaal | BaK4 |
| Exit pupil | 2.1mm to 0.7mm |
| Eye relief | 14.0mm to 8.0mm |
| Gezichtsveld 1000 m | 110m |
| Schijnbaar gezichtsveld | 54,0 (54,0 bij 10x / 33,0 bij 30x) |
| Lenscoatings | Multi-coating |
| Oculairdoppen | Roteerbaar |
| Diopter-adjustment | Rechterkant |
| Interpupillaire afstand | 59mm to 71mm |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Kortste scherpstelafstand | 3m |
| Gezichtsveld op 1000m | 58m tot 31m |
| Lichtsterkte | 4.4 to 0.5 |
| Schemerfactor | 14,5 |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Zoomfunctie | Ja |
| Oppervlaktemateriaal | Rubberen bekleding |
| Afmetingen (LxBxH in mm) | 97 x 105 x 44 |
| Gewicht | 230 gram |
| Kleur | Zilver / zwart |
| Draagriem | Ja |
| Transporttas | Ja |
| Geschikt voor | |
| Vogelspotten | — |
| Jacht | — |
| Reizen en sport | Goed |
| Theater | Goed |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Vixen Co. Ltd., 5-17-3 Higashi-Tokorozawa Tokorozawa-shi, 359-0021 Saitama, JP, www.vixen.co.jp |
| Verantwoordelijke persoon: | NIMAX GmbH Otto-Lilienthal-Str. 9 86899 Landsberg am Lech, DE, info@nimax.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |