| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De Levenhuk Atom Digital DB10 LCD is een compact apparaat met een ingebouwd 2-inch LCD-scherm en videorecorder, ontworpen voor het bekijken en maken van foto's en video's overdag. Het zal zich goed bewijzen tijdens jacht, sport, ornithologische expedities of kampeertrips.
Natuurliefhebbers zullen de functionaliteit van de verrekijker waarderen: landschappen en fauna kunnen worden vastgelegd in foto- en videoformaat met geluid, terwijl het fotografieproces direct op het scherm wordt beheerd.
De optiek van de verrekijker stelt je in staat om verre objecten te bekijken met een vergroting van 10x; Een digitale zoom tot 8x is ook beschikbaar. Een slim gesloten-brugontwerp wordt aangevuld met een omklappbaar 2-inch LCD-scherm dat een hoogwaardig beeld produceert dat wordt gevormd door een CMOS-sensor.
Het scherpstelwiel, gemonteerd in het lichaam bij de objectieflens, maakt het mogelijk om beide lenzen snel en gemakkelijk scherp te stellen. Je kunt je richten op doelen op een afstand van 10–1000 meter.
De ingebouwde videorecorder van de Levenhuk Atom Digital DB10 LCD verrekijker maakt het mogelijk om in hoge kwaliteit te fotograferen: tot 40M voor foto's en tot 2,5K voor video's. Video-opname kan tot 4 uur onafgebroken duren, wat handig is voor langdurige observatie van dieren, vogels en andere doelwitten.
De video's zullen je imponeren met hun helderheid, soepelheid en levendigheid. De data wordt opgeslagen op een geheugenkaart van maximaal 32GB. Indien nodig kan het apparaat op een statief met een standaard schroefdraad worden gemonteerd om handshakes tijdens het schieten te voorkomen of om je handen vrij te maken.
- Combinatie van optische en digitale vergroting voor dagobservatie
- CMOS-sensor, hoogwaardige glasoptiek, LCD-scherm
- Comfortabel scherpstelwiel, bedieningsknoppen direct onder je vingers
- Recorder voor foto- en video-opnames, aangedreven door een oplaadbare batterij
- Compact lichaam met een statiefbevestiging, gemaakt van ABS-plastic en zinklegering
Levering:
- Verrekijker
- Nekband
- Oplaadbare batterij
- USB-kabel
- Reinigingsdoekje
- Gebruikershandleiding en garantiekaart
Specificatie van de Atom Digital DB10 LCD |
| Product-ID | *81703 |
| Merk | Levenhuk, Inc., VS |
| Met zoom | Ja |
| Digitale zoom | Ja 1-8x |
| Optisch vergroting | 10x |
| Objectieflenzendiameter | 25mm |
| Optiekmateriaal | Optisch glas |
| Uitgangspupildiameter | 2.5mm |
| Oogafstand | 7mm |
| Field of view | 8° |
| Gezichtsveld op 1000m | 101m |
| Scherpstelling vanaf | 10 m |
| Interpupillaire afstand | 55 — 75mm |
| Focussen | Centraal |
| Oogcups | Rubber |
| Carrosserie | Sterk ABS-kunststof |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20...+60°C |
| Statiefaansluiting | Standaard 1/4" schroefdraad |
| Stroomvoorziening | 3,7V lithiumpolymeerbatterij, 1000mAh |
| Beeldmatrix | CMOS |
| Foto- en video-opname | Ja |
| Beeldformaat | *.jpg |
| Afbeeldingsgrootte (beeldmodus) | 3, 5, 8, 10, 20, 25, 30, 40 Mpx |
| Videoformaat | *.avi |
| Videomediaresolutie | 1080p, 1080p Full HD, 2.5K, 720p |
| Schermafmeting | 2" 320x240pix klapbaar display |
| Geheugenkaartslot | Ja |
| Ondersteunde media | Klasse 10 microSD tot 32GB |
| Poort | USB |
| Opnametijd, min | 240 |
| Power supply | Rechargeable lithium polymer battery, 3.7V 1000mA∙h |
| Afmeting | 160x125x60 |
| Gewicht | 287 gram |
| Geschikt voor | |
| Reizen en sport | Erg goed |
| Vogels kijken | Erg goed |
| Natuur | Erg goed |
| Product- en veiligheidsinformatie: | |
| Importeur / Fabrikant | Levenhuk Optics s.r.o. V Chotejne 700/7 102 00 Prag, CZ Telefoon +44 20-3051-6250 |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |