| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De Viva 6x15-modellen onderscheiden zich op verschillende manieren. Ze zijn uitzonderlijk smal, compact en licht. De tijdloze pianolak draagt bij aan een uitzonderlijk ontwerp.
De Viva-modellen hebben altijd een zesvoudige vergroting en zijn voorzien van een meerlaagse volledige coating.
Zij zijn handig, compact en van beperkte afmetingen, waardoor ze uitermate geschikt zijn voor musicals en sportevenementen. Door de buitenkant van stevig kunststof zijn ze ook geschikt voor buitengebruik bij mooi weer.
Specificatie van de Eschenbach New Viva 6x15 white |
| Artikelnummer | 45730 |
| Artikelnaam | Eschenbach New Viva 6x15 white |
| Type | Dakkant |
| Vergroting | 6 |
| Objectief lensdiameter | 15 mm |
| Pupiluittrede | 2,5mm |
| Interpupillaire afstand | 61-72 |
| Gezichtsveld op 1000 m | 153m |
| Kortste scherpstelafstand | 2m |
| Lichtsterkte | 6,3 |
| Schemergetal | 9,5 |
| Glasmateriaal | BaK-7 |
| Coating optiek | Volledige meervoudig |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Spatwatrdicht | Ja |
| Beschermtas | Ja |
| Draagriem | Ja |
| Afmetingen | 120 x 110 x 55 mm |
| Totaal gewicht | 158 gram |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Eschenbach Optik GmbH Schopenhauerstr. 10 90409 Nürnberg, DE, www.eschenbach-optik.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |