| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Ruimtebesparend elektronisch achtergrondsysteem voor de foto-videostudio, geschikt voor twee achtergrondrollen met praktische afstandsbediening. Modern en krachtig elektrisch achtergrondsysteem, ontworpen voor rollen tot 2.72 cm en een draagvermogen per motor van 10 kg.
Het systeem wordt geleverd met een draadloze en bedrade afstandsbediening. Het systeem kan eenvoudig aan het plafond of een muur worden gemonteerd. Het compleet nieuwe eigen ontwerp van de motoren, assen en aansturing van ons elektrisch achtergrondsysteem maakt de EBS zeer duurzaam en waarborgt zo een lange levensduur bij gebruik.
- Uniek fotostudio-achtergrondsysteem
- Betrouwbare controller en aansturing
- Zware motoren
- Duurzame assen
- Draadloze bediening via remote
- Bedrade bediening via control box
- Zeer complete set
- Breed inzetbaar
- Geschikt voor plafondmontage
- Geschikt voor muurmontage
- 2x Expan drive met motor
- 2x Muurbeugels
- 1x Netstroomadapter
- 1x Controller
- 1x Remote
- 1x Control box
- 1x Montagemateriaal
- 1x Handleiding
Specificatie Bresser EBS-2 |
|
| Artikelnummer | F004516 |
| Artikelnaam | EBS-2 |
| Type achtergrondsysteem | Elektrisch |
| Aantal rollen | 2 |
| Voltage input | AC110-240V, 50~60Hz |
| Voltage output | DC24V/2.7A |
| Vermogen per motor | 50W |
| Maximaal draaggewicht per motor | 10 kg |
| Controller | Ja, bedraad |
| Draadloze controller | Ja |
| Benodigde batterijen | 2x 1.5V Type AAA/LR03 |
| Frequentie remote | 2.4 GHz ISM Band |
| Afmeting (bxhxd) | 5cm x 21cm x 16cm |
| Materiaal | Kunststof / metaal |
| Gewicht | 4 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| Product- en veiligheidsinformatie | |
| Importeur / fabrikant | Bresser GmbH Gutenbergstraße 2 46414 Rhede Germany info@bresser.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |