| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Deze nieuwe kijkers uit de Barr & Stroud Savannah serie worden ook door de professionele gebruikers goed gewaardeerd. Dankzij de phasecoating op het goede BaK-4 optiek en de multi coating op alle overige lensdelen hebben ze een zeer contrastrijke beeldweergave, waarmee u tot in het kleinste detail uw onderwerp kunt bestuderen.
Deze Savannah 10x42 is een goede keuze als u over een rustige hand beschikt en uw waarnemingen vooral bij normaal daglicht doet. Voor wat schemerige omstandigheden kunt u beter kiezen voor een 8x42 of 8x56. De 10x vergroting gaat n.l. wel ten koste van iets meer helderheid t.o.v. de 8x42 maar het onderwerp wordt wel dichterbij gehaald. Hij heeft een breed gezichtsveld die vergelijkbaarbaar is met kijkers die het 10 voudige kosten.
De Barr & Stroud kijkers uit de Savannah serie hebben evenals de Sierra serie een stevige, robuuste en met sterk rubber beklede behuizing met daarbinnenin een briljant BaK-4 optiek die voorzien zijn van een Phase coating. Het overige optiek is fully multi coated, waardoor in combinaite met de phasecoating de optische prestaties verbluffend zijn.
Alle modellen zijn met nitrogeengas gevuld en daardoor waterdicht gedurende 3 minuten op een diepte van 1.5 meter, dus tijd genoeg om ze zonder schade te redden als ze per ongeluk in een plasje of poel vallen. Ze zijn voorzien van een degelijk stukje techniek dat direct merkbaar is als u aan het soepel lopende scherpstelwiel draaid.
Voor de nogal barre omstandigheden van ons regenachtige klimaat is hij een perfecte reispartner, die dan ook jaar na jaar optimaal zal presteren. Met de metalen twist-up oogschelpen zijn de kijkers ook goed te gebruiken voor brildagers. Met een dioptri oogcorrectie op het oculair van +4 tot -4 kunnen ze op bijna alle ogen ingesteld worden. De kijker kan op een oogbreedte ingesteld worden van 56mm tot 75mm.
Ze worden geleverd inclusief: luxe draagtas, luxe draagriem, oogbeschermkappen en regendeksel. De kijker heeft in het midden voorin de brug een statiefaansluiting, waardoor hij met behulp van een statiefadapter op elk willekeurig camerastatief geplaatst kan worden.
- Phasecoating op de BAK-4 dakkant prisma's
- Fully multi coating op overige lensdelen
- Grote fijn instelknop met antislip bekleding
- Waterdicht getest op 1.5meter tot 3 minuten
- Met stikstof gevuld
- Metalen twist-up oculairen
- Lichtgewicht Poly Carbonate behuizing met sterke rubber bekleding
- Frontlens bestaat uit 3 delen
- Oculairlens bestaat uit 4 delen
- Oogafstand oculair tot lens 15,5mm
- Geschikt voor brildragers
- Oculair dioptri instelling +4 tot -4
- Statiefaansluiting
Leveringsomvang
- Verrekijker Barr & Stroud Savannah 10x42 FMC
- Hoogwaardige tas
- Luxe Draagriem
- Lensdoppen
- Regendeksel
Specificatie van de Barr & Stroud Savannah 10x42 FMC |
| Artikelnummer | 45576 |
| Artikelnaam | Barr & Stroud Savannah 10x42 |
| Type | Dakkant |
| Vergroting | 10 |
| Objectief lensdiameter | 42 mm |
| Pupiluittrede | 4,2mm |
| Oogafstand | 15,5mm |
| Gezichtsveld op 1000 m | 114m |
| Kortste scherpstelafstand | 2m |
| Lichtsterkte | 17,6 |
| Schemergetal | 20,5 |
| Diopter compensation | +/- 4 |
| Diopter adjustment side | Rechterkant |
| Interpupillaire distance (mm) | 56-74 |
| Glasmateriaal | BaK-4 |
| Coating optiek | Fully multi-coated |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Splash-proof | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Beschermtas | Ja |
| Lenskap | Ja |
| Oculairdop | Ja |
| Gas gevuld | Ja (stikstof) |
| Draagriem | Ja |
| Statiefaansluiting | Ja |
| Body materiaal | Lichtgewicht polycarbonaat |
| Body bekleding | Rubber |
| Afmetingen (lxhxb) | 150x130x57 |
| Totaal gewicht | 774 gram |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Optical Vision Ltd., Unit 3; Bury Buisness Park, IP30 9UP Bury St. Edmunds / Suffolk, GB, info@optical-vision.de |
| Verantwoordelijke persoon: | Optical Vision Limited, Duracher Straße 11, 87437 Kempten, DE, info@optical-vision.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |