| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De Barr & Stroud kijkers uit de Sahara serie hebben een stevige,robuuste, met stoer rubber beklede behuizing met daarbinnenin een briljant BaK-4 optiek. Het optiek is fully multi coated, waardoor de lichtdoorlatendheid en briljantie opvallend is.
Alle modellen zijn met nitrogeengas gevuld en daardoor waterdicht gedurende 3 minuten op een diepte van 1.5 meter, dus tijd genoeg om ze zonder schade te redden als ze per ongeluk in een plasje of poel vallen.
Ze zijn voorzien van een degelijk stukje techniek dat direct merkbaar is als u aan het soepel lopende scherpstelwiel draaid. Voor de nogal barre omstandigheden van ons regenachtige klimaat is hij een perfecte reispartner, die dan ook jaar na jaar optimaal zal presteren. Met de twist-up oogschelpen zijn de kijkers ook goed te gebruiken voor brildagers.
Ze worden geleverd inclusief: luxe draatas, luxe draagriem, oogbeschermkappen en regendeksel. De kijker heeft in het midden voorin de brug een statiefaansluiting, waardoor hij met behulp van een statiefadapter op elk willekeurig camerastatief geplaatst kan worden.
- Fully multi coating op de dakkant prisma's
- Meervoudige multi coating op alle lensdelen
- Grote fijn instelknop met antislip bekleding
- Waterdicht getest op 1.5meter tot 3 minuten
- Met stikstof gevuld
- Twist-up oculairen
- Lichtgewicht Poly Carbonate behuizing met sterke rubber bekleding
- Frontlens bestaat uit 3 delen
- Oculairlens bestaat uit 4 delen
- Oogafstand oculair tot lens 14mm
- Geschikt voor brildragers
- Oculair dioptri instelling
- Statiefaansluiting
- Verrekijker Barr & Stroud Sahara 10x32 FMC
- Tas
- Draagriem
- Lensdoppen
- Regendeksel
Specificaties Barr en Stroud Sahara 10x32 |
|
| Artikelnummer | 45563 |
| Artikelnaam | Barr & Stroud Sahara 10x32 |
| Type | Dakkant |
| Vergroting | 10 |
| Objectief lensdiameter | 32 mm |
| Pupiluittrede | 3,2mm |
| Oogafstand | 14mm |
| Gezichtsveld op 1000 m | 101m |
| Kortste scherpstelafstand | 2m |
| Lichtsterkte | 10,02 |
| Schemergetal | 17,9 |
| Diopter compensation | +/- 4 |
| Diopter adjustment side | Rechterkant |
| Interpupillaire distance (mm) | 56-74 |
| Glasmateriaal | BaK-4 |
| Coating optiek | Fully multi-coated |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Splash-proof | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Beschermtas | Ja |
| Lenskap | Ja |
| Oculairdop | Ja |
| Gas gevuld | Ja (stikstof) |
| Draagriem | Ja |
| Statiefaansluiting | Ja |
| Body materiaal | Lichtgewicht polycarbonaat |
| Body bekleding | Rubber |
| Afmetingen (lxhxb) | 128x133x49 |
| Totaal gewicht | 596 gram |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Optical Vision Ltd., Unit 3; Bury Buisness Park, IP30 9UP Bury St. Edmunds / Suffolk, GB, info@optical-vision.de |
| Verantwoordelijke persoon: | Optical Vision Limited, Duracher Straße 11, 87437 Kempten, DE, info@optical-vision.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |