| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Vixen Japan heeft zich laten inspireren door de adembenemende periode van de kersenbloesem. De SAQRAS H6x16 is het resultaat van een mix van de schoonheid van kersenbloesem en Japanse technologie.
Uitermate geschikt voor klassieke concerten, theater- en muziekevenementen. De lichtgewicht aluminium behuizing maakt het product uitermate geschikt om mee te nemen op wandelingen.
'Japanse' verrekijker met een stijlvolle uitstraling, een duurzaamheid en een heldere textuur. De compacte verrekijker van de recentste generatie.
De halfmatte behuizing in kersenrood straalt raffinement uit, terwijl het metaal een solide karakter vertoont. Stijlvolle metalen behuizing, vervaardigd in Japan via een verfijnd anodisatieproces
Zelfs jonge kinderen en personen met een smal gelaat kunnen het goed passend maken, zodat u alles zonder problemen kunt waarnemen.
Met behulp van zijn twee assen kan hij zeer compact worden ingeklapt, zodat hij in elke handtas of zak past.
Specificatie Vixen Verrekijker Saqras 6x16 |
|
| Artikelnummer | 56300 |
| Fabrikant | Vixen |
| Artikel | Verrekijker SAQRAS H6x16 |
| Ontwerp | Dakkant |
| Vergroting | 6x |
| Frontlens | 16mm |
| Type prisma's | Dakprisma's, BaK7 |
| Exit pupil | 2,7mm |
| Eye relief | 14mm |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Gezichtsveld 1000 m | 145m |
| Schijnbaar gezichtsveld | 49,8 |
| Lenscoatings | Volledig, meervoudig |
| Oculairdoppen | Roteerbaar |
| Diopter-adjustment | Rechterkant |
| Interpupillaire afstand | 30-82mm |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Kortste scherpstelafstand | 3,2m |
| Lichtsterkte | 7,1 |
| Schemerfactor | 9,8 |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Behuizing | Aluminium |
| Afmetingen (LxWxH in mm | 77 x 61 x 37 |
| Gewicht | 145 gram |
| Kleur | Roze |
| Geschikt voor | |
| Vogelspotten | Niet aanbevolen |
| Jacht | Niet aanbevolen |
| Reizen en sport | Erg goed |
| Theater | Erg goed |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Vixen Co. Ltd., 5-17-3 Higashi-Tokorozawa Tokorozawa-shi, 359-0021 Saitama, JP, www.vixen.co.jp |
| Verantwoordelijke persoon: | NIMAX GmbH Otto-Lilienthal-Str. 9 86899 Landsberg am Lech, DE, info@nimax.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |