| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De Vixen Meglass 6×16 DCF verrekijker biedt uitstekende helderheid en is eenvoudig te transporteren. De vergroting bedraagt zesmaal, terwijl de diameter van de objectieflens 16 mm bedraagt.
De speciaal ontworpen zachte hoes, vervaardigd uit hetzelfde hoogwaardige echte leer als het handvat, biedt een aangename opbergmogelijkheid voor de verrekijker.
De lenzen zijn meervoudig gecoat ter vermindering van lichtverlies. Daarnaast is de vergroting verminderd tot 6 keer, wat de kans op beeldtrillingen vermindert.
De verrekijker kan ingeklapt worden, zodat hij klein en makkelijk mee te nemen is.
Accessoires
- Draagriem
- Leren etui
Specificatie Vixen MEGLASS 6x16 DCF |
|
| Artikelnummer | 56301 |
| Fabrikant | Vixen |
| Artikel | Verrekijker Meglass 6x16 |
| Ontwerp | Dakkant |
| Vergroting | 6x |
| Frontlens | 16mm |
| Type prisma's | Dakprisma's, BaK7 |
| Exit pupil | 2,7mm |
| Eye relief | 14mm |
| Oculairs voor brildragers | Ja |
| Gezichtsveld 1000 m | 145m |
| Schijnbaar gezichtsveld | 49,8 |
| Lenscoatings | Volledig, meervoudig |
| Oculairdoppen | Roteerbaar |
| Diopter-adjustment | Rechterkant |
| Interpupillaire afstand | 30-82mm |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Kortste scherpstelafstand | 3,2m |
| Lichtsterkte | 7,1 |
| Schemerfactor | 9,8 |
| Spatwaterdicht | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Behuizing | Kunststof |
| Oppervlakte materiaal | Leer |
| Afmetingen (LxWxH in mm | 77 x 61 x 37 |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Zilver / blauw |
| Draagriem | Ja |
| Transporttas | Ja, leer blauw |
| Geschikt voor | |
| Vogelspotten | Niet aanbevolen |
| Jacht | Niet aanbevolen |
| Reizen en sport | Erg goed |
| Theater | Erg goed |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Vixen Co. Ltd., 5-17-3 Higashi-Tokorozawa Tokorozawa-shi, 359-0021 Saitama, JP, www.vixen.co.jp |
| Verantwoordelijke persoon: | NIMAX GmbH Otto-Lilienthal-Str. 9 86899 Landsberg am Lech, DE, info@nimax.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |