| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
Het Mantona Pro Touring-statief is uw slimme buitenstatief voor reizen en fototours. Dit statief van Mantona wordt geleverd zonder kop. Dit geeft u de mogelijkheid een kop naar eigen keus te gebruiken. Hoge kwaliteit geanodiseerd aluminium.
Door de uitschuifbare poten met rubberen voetjes staat het statief stevig op harde oppervlakken zoals steen, maar ook op houten vloeren.
Voor maximale stabiliteit kan het statief via de haak aan de middelste kolom worden belast! Statiefpoten en middenzuil zijn verstelbaar tot een maximale werkhoogte van 162 cm. Voor werken op de grond kunnen de poten naar buiten worden gespreid, zodat werken op een hoogte vanaf ca. 10 cm mogelijk is. De middenzuil is omkeerbaar en bestaat uit twee delen die los koppelbaar zijn. Een kant van de middenzuil heeft een 3/8" schroefdraadaansluiting en wanneer je deze omdraaid een 1/4".
Het geïntegreerde luchtbelniveau geeft aan of uw statief waterpas staat. Het statiefschroefdraad kan comfortabel van 1/4 inch naar 3/8 inch worden geschakeld en is dus compatibel met alle gangbare koppen. Voor een optimaal gebruiksgemak, zelfs bij koud weer, is het statief uitgerust met zachte, isolerende, koudewerende neopreen handgrepen. Een luxe bijpassende statieftas is bij de levering inbegrepen.
De Mantona Pro Touring is gemaakt van duurzame materialen en biedt een doordacht ontwerp, speciaal voor reizen en buitengebruik. Met een haak aan de middelste kolom kunt u uw cameratas opbergen, maar u kunt er ook extra gewicht in kwijt, zodat het statief dan een uitstekende stabiliteit heeft.
Natuurlijk zijn er ook rubberen voetjes, zodat het ook binnenshuis bruikbaar is.
| Specificatie | |
| Materiaal | Hoge kwaliteit geanodiseerd aluminium |
| Gewicht | 2037 gram |
| Transportlengte | 62 cm |
| Maximale hoogte | 1.61m |
| Maximaal belastbaar | 8 kg |
| Poot diameter | Van boven naar beneden 28 tot 21mm |
| Statiefdraad: | 3/8 "en 1/4" |
| Transporttas | Ja |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |